kõik kategooriad
sidebanner.jpg

Blogi

Avaleht>Blogi

JIMMY 3-in-1 juhtmeta tolmuimeja ja pesumasin HW10: nüüdsest on kodus puhtuse säilitamine veelgi lihtsam!

Publisher: Väljalaske aeg: 2022-04-13

Kiire elutempo tingimustes võtab karjääri ja pere tasakaalustamine palju aega ja energiat. Kiirest päevast koju tulles tahad tavaliselt lihtsalt lõõgastuda ja teha midagi meeldivat.

Kuid elus tuleb sageli ette majapidamistöid, mida on raske ära koristada ning mis nõuavad palju aega ja vaeva. Näiteks: jahvatatud põrandal mustus, maitseained, kuum supp kogemata toiduvalmistamise ajal ümber lükatud; jogurt, teravili, mahl, kohv, mis on laste mängimise ajal ümber lükatud; tolm ja prügi majapidamispindadel jne.

Seega neile, kes unistavad kodu puhtusest, kuid kes soovivad ka aega ja energiat säästa, on lahenduseks võimas, multifunktsionaalne 3-in-1 tolmuimeja&pesumasin.

多功能-1


JIMMY HW10 kasutab patenteeritud harjadeta digitaalset mootorit 400 W superimemisvõimsusega, ühendab endas tolmuimemise, pesemise ja küürimise funktsioonid, millega saab puhastada märga ja kuiva prahti ning kergesti toime tulla tõrksa ja kleepuva jamaga erinevatel põrandatel. Saate isegi lülituda käeshoitavale tolmuimejale, et eemaldada hõlpsalt tolm ja praht raamaturiiulitelt, vooditelt, diivanitelt ja muult. Nii ei pea te ette valmistama kolme eraldi seadet – tolmuimejat, harja, mopi.

1
Lisaks on see varustatud spetsiaalse vaibaharjarulliga, isegi sügaval vaibal oleva tolmu ja prügiga saab vaevata hakkama. Seega olete meeldivalt üllatunud, kui avastate, et puhastusaeg väheneb poole võrra.
地刷拼图
Samuti on see JIMMY juhtmevaba tolmuimeja ja pesumasin HW10, mida eristab täiustatud LCD-ekraan ja sisseehitatud häälassistent, mis annab teile kogu olulise teabe reaalajas.
2
Veelgi muretum on see, et JIMMY HW10 suudab harjarulli automaatselt puhastada ja harjarulli automaatselt kuivatada. Te ei pea kunagi muretsema oma käte määrdumise ja märja harjarulli lõhna pärast, piisab vaid nupuvajutusest!

未 标题-1

JIMMY HW10 3-in-1 juhtmeta tolmuimeja ja pesuri uuenduslik tehnoloogia säästab kahtlemata teie aega, energiat ja hõlbustab majapidamistöid.
Püsitellimus

Telli meie uudiskiri

Jälgi meid

Me tahame sinust kuulda