kõik kategooriad
sidebanner.jpg

Blogi

Avaleht>Blogi

JIMMY toob välja oma võimsaima ja nutikama tolmuimeja — JIMMY H9 Pro juhtmeta tolmuimeja

Publisher: Väljalaske aeg: 2021-11-08

See juhtmeta tolmuimeja on siin selleks, et muuta teie kunagist puhastusviisi.

1

Pärast väsitavat ja tegusat tööpäeva on JIMMY H9 Pro juhtmeta tolmuimeja ideaalne abiline kõigi koristusprobleemide lahendamisel.

See pakub 200AW tugevat imemisvõimsust ja 80 minutit pikka tööaega, mis on varustatud täielikult ettevalmistatud tarvikutega, võimaldades teil kogu maja hõlpsalt puhastada.

Lisaks võivad automaatse reguleerimise režiim koos nutika interaktiivse süsteemiga muuta teie majapidamise koristamise lihtsaks ja naljakaks. 

* 200AW imemisvõimsus
JIMMY 600 W harjadeta ülitõhusa digitaalmootori jõul töötav juhtmeta tolmuimeja H9 Pro annab maksimaalselt 200 AW imemisvõimsust, korjab kiiresti ja täielikult üles karvad, suured ja väikesed prahi vaibalt, samuti põrandapraost tolmu.

* 80 min tööaeg
8 tk suure mahutavusega liitiumakuga varustatud masina maksimaalne tööaeg ulatub 80 minutini. Samuti võimaldab vahetatav akupakett pikemat tööaega ja eluiga.

* Nutikas interaktiivne süsteem
Nutikas interaktiivne süsteem saab teie puhastustöid arukalt hallata, näete selgelt "Imemisrežiim", "Filtri hooldus", "Akutoide", "Veakood", mis aitavad teie kasutuskogemust suurendada.

* Puhastusvõimsuse automaatne reguleerimine erinevat tüüpi põrandatel
Akutolmuimeja JIMMY H9 Pro põrandapea laeb koormustundlikku tehnoloogiat, mis suudab ära tunda erinevaid põrandatüüpe.
Seetõttu saab masina võimsust töö käigus automaatselt reguleerida, muutes koristamise nutikamaks ja tõhusamaks.

* Paindlik metalltoru
Painduv metalltoru liigub erinevate alade puhastamisel automaatselt erineva nurga all, mis on lihtne puhastada mööbli alt ja madalatest kohtadest.

2

* Patenteeritud ülemise käepideme kujundus
See eriline disain muudab selle kandmise ja teisaldamise kergeks. Vars koos tolmuimeja toruga ja põrandapea on töötamise ajal samal joonel, pakkudes teile puhastamise ajal mugavat kogemust.

JIMMY kohta

JIMMY on KingClean Electric Co., Ltd kaubamärk, mis pühendub globaalsetele kasutajatele kvaliteetse tervisliku elu loomisele. KingClean Electric Co., Ltd on keskendunud elukeskkonna puhastamise valdkonnale juba 27 aastat, alates selle loomisest 1994. aastal, ning on olnud alates 17. aastast ehk 2004 aastat üks maailma suurimaid tolmuimejatootjaid, müües populaarseid tooteid Venemaale, Itaaliasse, Malaisiasse ja Taisse, Poola, Türgisse, Taani, Inglismaale, Prantsusmaale, Saksamaale, Hispaaniasse, Portugali, Dubaisse, Koreasse, Jaapanisse, Brasiiliasse, Peruusse jne. Ettevõttel on üle 700 tootearendusinseneri ning ettevõte pakub pideva tehnoloogiauuenduse tingimustes uuenduslikke põrandahooldusseadmeid.

Püsitellimus

Telli meie uudiskiri

Jälgi meid

Me tahame sinust kuulda