kõik kategooriad
sidebanner.jpg

Blogi

Avaleht>Blogi

JIMMY esitleb PowerWash HW8 Pro juhtmeta tolmuimejat ja pesurit, et vallutada määrdunud põrandad

Publisher: Väljalaske aeg: 2021-06-21

See nutikas põrandapuhastusseade puhastab ja peseb ühe korraga ning vähendab teie koristusaega poole võrra
01 - 副本

Lihtsalt mõtlemine sellele, et pärast kiiret päeva või väsitavat toiduvalmistamist on kogu päeva põrandal pühkimine ja moppimine küündinud, on olnud suur peavalu. JIMMY on väga teadlik igapäevastest koristamisprobleemidest, millega me alati kardame tegeleda. Lemmikloomade juuste ja suurte osakestega kleepuvad segadused ja kõvade põrandate suured osakesed on tõesti aeganõudvad ning neid ei saa traditsioonilise mopi ja tolmuimejaga lihtsalt ega kiiresti teha. Selle vastu võitlemiseks on JIMMY avalikustanud uue Juba ainuüksi mõtlemine sellele, et pärast pingelist päeva või väsitavat toiduvalmistamist peab kogu põranda pühkimise ja küürimise pärast küürutama, on alati tekitanud suurt peavalu. JIMMY on väga teadlik igapäevastest koristusprobleemidest, millega me alati kardame tegeleda. Kleepuvad loigud ja kuivanud plekid lemmikloomade karvade ja suure puruga kõvadel põrandatel on tõesti aeganõudvad ning neid ei saa traditsioonilise mopi ja tolmuimejaga hõlpsalt ja kiiresti puhastada. Selle vastu võitlemiseks tutvustab JIMMY uut nutikat juhtmeta tolmuimejat ja pesurit JIMMY PowerWash HW8 Pro, et pakkuda uut lihtsat viisi kõigi puhastusprobleemide lahendamiseks., et pakkuda uut lihtsat kogemust kõigi puhastustööde jaoks.


JIMMY kõik-ühes juhtmeta PowerWash HW8 Pro tolmuimejad, peseb ja puhastab põrandat samal ajal ning kuivab põranda koheselt plekki jätmata. See nutika mootoriga vaakum- ja pesumasin võimaldab teil veepihustite mahtu ja asukohta kallis juhtida, seega on teie ülesanne otsustada, millal tolmuimejaga puhastada ning millal pesta ja millal veega ja puhastuslahusega puhastada. Ainulaadne välise pihustusväljundi disain muudab pritsi nähtavaks ja piserdab otseselt vett soovitud kohtadele, mis jätab põranda pärast pesemist võimalikult kuivaks.


Mõeldud igat tüüpi mustuse sügavpuhastamiseks erinevatel pindadel, mitmekülgne JIMMY HW8 Pro Mitmekülgsel, erinevatel pindadel igasuguse mustuse sügavpuhastamiseks mõeldud JIMMY HWXNUMX Pro tolmuimejal on võimas harjadeta mootor, mis tekitab tugeva imemise, et hõlpsasti puhastada raskete, kinnijäänud kleepuvate kohtade või igapäevaste põrandapuhastusprobleemide, nagu rasv, piimakohviplekid, lemmikloomade karvad, puru jms eemaldamist. See sobib ideaalselt köögi, vannitoa, elutoa ja igasuguse muu kõva pinna, sealhulgas puitpõranda, plaatide, marmori, vinüüli jms puhastamiseks.

02 - 副本

Nutikas sisseehitatud LED-ekraan näitab reaalajas teavet, sealhulgas toite seadistust, aku laengut ja puhastusrežiimi ning tuletab meelde, kui peate puhast vett lisama või musta vee välja laskma. Kui koristamine on lõppenud, asetage pesur laadija-alusele ning ühe nupuvajutusega lülitub masin isepuhastusrežiimi, et pesta harjarull automaatselt puhtaks. JIMMY PowerWash HW8 Pro on varustatud vahetatava liitiumakuga, mis kestab kuni 35 minutit, võimaldades ühe laadimisega kogu maja ära puhastada.


JIMMY kohta

JIMMY on KingClean Electric Co., Ltd kaubamärk, mis pühendub globaalsetele kasutajatele kvaliteetse tervisliku elu loomisele. KingClean Electric Co., Ltd on keskendunud elukeskkonna puhastamise valdkonnale juba 27 aastat, alates selle loomisest 1994. aastal, ning on olnud alates 17. aastast ehk 2004 aastat üks maailma suurimaid tolmuimejatootjaid, müües populaarseid tooteid Venemaale, Itaaliasse, Malaisiasse ja Taisse, Poola, Türgisse, Taani, Inglismaale, Prantsusmaale, Saksamaale, Hispaaniasse, Portugali, Dubaisse, Koreasse, Jaapanisse, Brasiiliasse, Peruusse jne. Ettevõttel on üle 700 tootearendusinseneri ning ettevõte pakub pideva tehnoloogiauuenduse tingimustes uuenduslikke põrandahooldusseadmeid.

Püsitellimus

Telli meie uudiskiri

Jälgi meid

Me tahame sinust kuulda