kõik kategooriad
sidebanner.jpg

Blogi

Avaleht>Blogi

Jimmy esitleb tolmuimejat „Super Suction King“ JV85 Pro

Kirjastaja: aut Väljalaske aeg: 2021-03-01

Kingcleani allbränd Jimmy on spetsialiseerunud elektriliste kodumasinate tootearendusele ja tootmisele. Rohkem kui 26-aastase töökogemuse, 750 disaineri ja 1300 patenteeritud tehnoloogiaga on see maailma juhtiv harjadeta digitaalsete mootorite tootja, mille efektiivsus on 55% ja kiirus 100,000 XNUMX p/min. Jimmy on alati olnud tolmuimejatehnoloogia eesotsas.

bänner1920x720

Jimmy on pühendunud lõppkasutajate võimestamisele, pakkudes kõige mugavamaid, tõhusamaid ja põhjalikumaid puhastuslahendusi. Jimmy JV85 Pro töötati välja ainult selle eesmärgiga.

Tohutu tolmuimejate valiku hulgas on uusim tulija JV85 Pro saamas maailma võimsaimaks käeshoitavaks tolmuimejaks. Sellel on hämmastav 200 AW imemisvõimsus ja aku kestvus kuni 70 minutit. Jimmy patenteeritud horisontaalse tsükloni tehnoloogia muudab selle oma klassi parimaks. Lisaks muudab painduv metalltoru ka mööbli alt puhastamise hõlpsaks. Kahtlemata teeb Jimmy JV85 Pro kodumajapidamistes revolutsiooni, pakkudes kõige tugevamat imemisvõimsust.

Imemisvõimsus 200 AW

Jimmy 550 W harjadeta digitaalse mootori ja patenteeritud horisontaalse tsükloniga JV85 Pro tagab maksimaalse 200 AW imemisvõimsuse, kasutades kõige järjepidevamat ja tugevamat imemist, mis eemaldab vaevata ka kõige kangekaelsema prahi. 

70 minutit tööaega

Sisseehitatud 8*2500 mAh aku annab Jimmy JV85 Pro suure tõhususega mootorile vaid ühe täislaadimisega enneolematult pika 70-minutilise tööaja, mis on piisav XNUMX mXNUMX puhastamiseks. 200m2 ala.

Paindlik metalltoru

Metalltoru keskel on liigend, mis aitab koristajal seda teatud kohti puhastades automaatselt eri nurkadesse suunata. See on väga vajalik sügavate ja raskesti ligipääsetavate nurkade või servade puhastamiseks. Nii saavad kasutajad nurkade ümber ja mööbli alt vaevata puhastada.

Spetsiaalsed rullharjad 

JV85 Pro on varustatud elektrilise põrandaharja ja vaibaharjaga. Põrandahari kasutab tolmu kogumiseks ja maapinnalt mustuse pühkimiseks nii pehmeid kui ka jäiku karvu.
Vaibaharjal on nailonkummist harjased, mis muudab selle sügavalt vaiba seest juuksekarvade ja mustuse kättesaamisel eriti tõhusaks.

Meie motivatsioon on alati olnud see, et Jimmy JV85 Pro peaks olema igas kodus, seega on see toode ka vastava hinnaga. Ja kui kasutajatele meeldib, et nende kodus on uusimad ja parimad vidinad, siis meeldib neile kindlasti ka Jimmy JV85 Pro tolmuimeja. 


Püsitellimus

Telli meie uudiskiri

Jälgi meid

Me tahame sinust kuulda