kõik kategooriad
sidebanner.jpg

Blogi

Avaleht>Blogi

Kogege JIMMY uusimat allergiavastast tehnoloogiat IFA 2022 messil

Publisher: Väljalaske aeg: 2022-08-18

Kogege IFA 2022 JIMMY uusimat allergiavastast tehnoloogiat

Välja kuulutatud uus lestavastane UV-steriliseerimise tolmuimeja

Kingclean Electric Co., Ltd. all olev kaubamärk JIMMY, mille loosung on "Tehnoloogia loob kvaliteetse elu", on JIMMY pühendunud sellele, et võimaldada igal tarbijal oma tehnoloogilise uuenduse kaudu kogeda tervislikku ja mugavat elu.

Näiteks JIMMY lestavastased tolmuimejad, mis on mõeldud allergilistele inimestele professionaalsete tolmulestade lahenduste leidmiseks. JIMMY-l on selles kategoorias mitmeid patente ja leiutisi ning selle on professionaalselt sertifitseerinud  Ühendkuningriigi allergia sihtasutus  selle professionaalse lesta eemaldamise ja steriliseerimise võime eest.


1


7. aasta IFA-l turule tulev professionaalne JIMMY BX2022 Pro lestavastane tolmuimeja viib tolmulestade puhastamise täiesti uuele tasemele.

Kasutades intelligentset tolmutuvastusandurit koos LED-ekraaniga, mis võimaldab teil intuitiivselt jälgida pinna puhtust.

Muidugi, lisaks tugevale kõrgsageduslikule elektrilisele harjade koputamisele ja suurepärasele imemisvõimsusele, mis võib sügavalt madratsilt tolmulestad välja tuua. See JIMMY BX7 Pro integreerib UV-ultravialtsterilisatsiooni, ultraheli lestade eemaldamise ja 60 ℃ kuuma õhu funktsioonid, eemaldab tõhusalt tolmu. lestad/bakterid sügaval voodis ja diivanis ning eemaldavad lestad tõhusalt pikaks ajaks.

2

KingClean Electric Co., Ltd on keskendunud keskkonnapuhastustööstusele 28 aastat alates 1994. aastast ning on olnud üks maailma suurimaid tolmuimejaid arendavaid ja tootvaid ettevõtteid juba 18 aastat alates 2004. aastast.

Kingcleanil on üle 800 teadus- ja arendusinseneri ning üle 1700 patendi ning igal aastal rakendatakse umbes 200 uut patenti. Rohkem kui 160 miljonit kasutajat üle maailma valivad KingCleani tolmuimejad.


Kohtuge JIMMYga IFA Berlinis, DE| 2.–6. september 2022

Nr 113 / Hall 7.1A 02. september–06. september IFA 2022

Lisateabe saamiseks klõpsake JIMMY ametlikul veebisaidil:www.jimmyglobal.comPüsitellimus

Telli meie uudiskiri

Jälgi meid

Me tahame sinust kuulda