kõik kategooriad
sidebanner.jpg

Seisame puhastamise ja hooldamise eest.

Loome globaalsetele kasutajatele uuendusliku tehnoloogia abil kvaliteetse tervisliku elu.

15 aastat turuliidrina
Kuumad tooted, mida müüakse enam kui 100 riiki

15 aastat turgu juhtimas Kuumad tooted, mida müüakse enam kui 100 riiki

Jimmy kohta

JIMMY on KingClean Electric Co., Ltd kaubamärk, mis pühendub globaalsetele kasutajatele kvaliteetse tervisliku elu loomisele. KingClean Electric Co., Ltd asutati 28. aastal. KingClean väljendab „Puhastuskuningana“ visiooni saada puhastusseadmete alal ülemaailmseks liidriks. Ülemaailmse juhtiva kaubamärgina keskkonna puhastamisel on Kingcleanil oluline positsioon ja suur mõju, järgides alati ärifilosoofiat, mille kohaselt jätkame sihtklientidele väärtuse loomist, suurendades tehnoloogiauuenduste abil püsivalt tuum-konkurentsivõimet, pidades kinni ainulaadsete ja kaugelearenenud toodete arendusstrateegiast ning juhtides tehnoloogia arengut kodumaises tolmuimejatööstuses. Siiani oleme loonud strateegilise koostöösuhte paljude tipp-1994 hulka kuuluvate klientidega erinevatest riikidest. Meie tooteid müüakse nüüd edukalt enam kui 18 riigis ja piirkonnas. Siseturu jaoks on meil rohkem kui 2004 kauplust 800 provintsi 200 linnas. Meie tolmuimejate aastane tootmismaht ületab 1600 miljonit eksemplari, hoides kogu maailmas juhtpositsiooni juba 100 aastat, mis on toonud Kingcleanile „Puhastuskuninga“ hea maine.

Enterprise Aone

2019- Red Dot võitja
2019- Red Dot võitja

Red Dot on auhind kõrge disainikvaliteedi eest. Red Doti tootedisaini auhinna rahvusvaheline žürii annab selle ihaldatud kvaliteedimärgi ainult väljapaistva disainiga toodetele. 2019. aastal tõi JIMMY turule oma uusima põlvkonna võimsad akutolmuimejad JV85 Pro ja JV85. Kingcleanil oli 2019. aastal au saada mainekas Red Doti disainiauhind.

2019 - Contemporary Good Design võitja
2019 - Contemporary Good Design võitja

Contemporary Good Design ehk kaasaegse hea disaini auhind, lühendatult CGD, on Red Doti korraldatud rahvusvaheline disainiauhinna konkurss. CGD antakse toodetele, mille disain vastab kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele. Kingclean sai 2019. aastal uhkusega CGD võitjaks tänu oma võimsaima varstolmuimejate seeria erakordsele tootekujundusele.

2020 - International Design Excellence´i auhinnakonkursi finalist
2020 - International Design Excellence´i auhinnakonkursi finalist

International Design Excellence ehk rahvusvahelise tippdisaini auhinnad (IDEA) on üks pikimaid ja mainekamaid disainiauhindade programme. Olles algselt loodud selleks, et tunnustada tööstusdisaini erakordseid saavutusi, on programm sellest ajast alates laienenud, et tuua suurepärane disain esile paljudes seotud valdkondades, sealhulgas disainistrateegia, bränding, digitaalne suhtlus ja palju muud.

2020 - iF Design´i auhinna võitja
2020 - iF Design´i auhinna võitja

iF Design Award on maailmas tunnustatud erakordse disaini kvaliteedihindajana. See auhind on üks olulisemaid disainiauhindu maailmas ja sellega autasustatakse erinevaid valdkondi. iF-märgis on kogu maailmas tuntud silmapaistvate disainiteenuste märgina ja tähistab maailma vanimat sõltumatut disainiorganisatsiooni.

2020 - hea disainivalik Korea
2020 - hea disainivalik Korea

Hea disaini valik on Koreas korraldatav vanim ja mainekaim auhinnaprogramm. Hea disainivalik austab parimate tööstus- ja graafiliste disainerite ning maailmatootjate iga-aastaseid saavutusi erakordse disaini tipptaseme eest. 2020. aasta novembris valiti JIMMY F6 föön hea disainivalikuga tänu oma silmapaistvale tööstusdisainikunstile.

Keskendume innovatsioonile juba 28 aastat

1994
1994

Ni Zugen, kellel on inseneri taust, asutas Suzhou JinLaiKe Electric Co., Ltd., mis alustas 2000 ruutmeetrises 60 töötaja ja ühe tootmisliiniga tehases oma eesrindlikku teed tolmuimejate ODM-äri valdkonnas.

1996
1996

Kingclean tõi edukalt turule kaks Beetles´i seeria tolmuimeja mudelit - JC861 ja JC862. Mudelit JC 862 on edukalt müüdud juba 15 aastat, ajavahemikus 1996–2010, ning selle kogu-müügimahuks on 3 miljonit eksemplari, olles sellega Kingcleani ajaloo edukaim toode. Aastase müügimahuga 670,000.00 XNUMX eksemplari on Kingclean saanud Hiina suurimaks tolmuimejatootjaks. Ettevõte hakkas kasutama inglisekeelset nime „Kingclean“, millest annab mõista, et meie visioon on olla kodupuhastuse valdkonna liider.

1997
1997

Kingclean on ise välja töötanud Hiina esimese kiirmootori, mille võimsus on üle 30,000.00 1200 p/min ja võimsuseks XNUMX W – see on suure jõudlusega, madalate kuludega ja pika elueaga.

2011
2011

Kingclean töötas edukalt välja pühkimisfunktsiooniga turbodüüsi ja kaks tolmuimejat T3 ja T5, millega saab kodus kõva põrandat puhastada. See oli esimene uuendus maailmas, mis tõi LEXY kaubamärgi esile ja tõstis selle kahe aasta jooksul teisele kohale turuosaga, mis kasvas 2%-lt rohkem kui 5%-le.

2014
2014

Kingclean (KCL) töötas Hiinas edukalt välja esimese suure imemisvõimsusega tolmuimeja, kasutades 80,000 80,000 p/min kiirusega BLDC mootorit ja liitiumakut. Selle XNUMX XNUMX p/min kiire harjadeta mootori väljatöötamine ja rakendamine võitis „Hiina kodumasinate tehnoloogilise progressi“ konkursil teise auhinna.

2015
2015

Kingclean töötas edukalt välja „juhtmeta tolmuimeja Magic M8, millel on suurepärane digitaalne mootor ja imemisvõimsus“. See seeria erineb täielikult traditsioonilistest tolmuimejatest ja sellel on ajastutloov tähendus tänu mugavatele, funktsionaalsetele ja ülivõimsatele omadustele. M8 jõudlus vastab edasijõudnud maailmatasemele ja põhineb 18 patendil. 2015. aasta mais noteeriti KCL edukalt Shanghai börsil (aktsiakood: 603355).

2017
2017

Esimene intelligentne kliimaseadme ventilaator, mis on loodud loodusliku tuule pehmeks, vaikseks ja intelligentseks reguleerimiseks uuenduslike 7 lehe ja harjadeta muutuva mootoritehnoloogia abil, pälvis uhkusega Hiina kodutehnika assotsiatsiooni aplikatsioonitoodete auhinna.

2018
2018

2018. aasta märtsis pälvis M95 Hiina kodumasinate ühingu Applandi tooteauhinna. Vahepeal sündis uus allbränd JIMMY Iakshmi, mis lisas tolmuimejatööstusele erksat noorendavat värvi. Nüüd müüakse JIMMY tooteid kogu maailmas ja neil on suurepärane maine.